UYKUSUZLUĞA İYİ GELEN NEFES ÇALIŞMASI PRANAYAMA

ing. FOR BETTER SLEEP

Rahat uyumanızı sağlayacak, zihninizi sakinleştirecek ve hatta uyku probleminizi gidermeye yardımcı olacak nefis bir nefes çalışmasını sevgi ile sunarız. Rahat dik bir oturuşta olmanız önemlidir. Yatağınızda, sandalyede ya da minderinizde oturarak yapabilirsiniz. Daha sonra uykuya geçeceğiniz zamanlarda yapmanız önerilmektedir. Her seviyeye uygundur. Uyumadan önce yatağınızda her gün yapabilirsiniz. En fazla 10 tekrar ile yapılması önerilmektedir. Sevgi ile bu yolda birlikte olduğumuz için teşekkürler.

Deneyimlenmemiş ve araştırılmamış hiçbir bilgi paylaşılmayacaktır. Videolarımızı izlerken kendi beden sınırlarınızı her zaman hatırlamanızı ve kendinizi hiçbir hareket için zorlamamızı dileriz. Videolarımızın altında açıklama bölümünde yazan Uyarı bölümlerini okuduktan sonra videolarımızı izlemeye başlayanız. Nefis bir hayatın kapılarının açılması niyetiyle…

UYARI! Bu çalışmayı bir kaç defa denedikten sonra size iyi gelmediğini düşünüyorsanız tekrarlamayınız. Lütfen kendinizi zorlamayınız. Hamile kalmak istiyorsanız ya da hamile iseniz bu çalışmayı yapmayınız.