TÜM BEDENİ ESNETEN YOGA DERSİ

ing. FULL BODY DEEP STRETCH YOGA CLASS

Tüm bedeninizi esnetecek nefis bir dersi sevgi ile sunarız. Bacaklarınızın arkası, kalçalar, bacakların üstü, sırtınız, omuzlar, göğüs kafesi ve daha bir çok beden parçanızın esneten ve buradaki ağrılara iyi gelen bir derstir. Her seviyeye uygundur. Haftada üç gün yapılması önerilmektedir. Sevgi ile bu yolda birlikte olduğumuz için teşekkürler. Bu ders için yoga kemerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Ancak yoga kemeriniz yoksa sağlam ve kaymayacak şal, ince havlu ve peştemal gibi destekleyici malzemeler yanınızda olabilir.

Kanalımızda Yoga videoları ve sağlıklı yaşama dair videolar yer alacaktır. Deneyimlenmemiş ve araştırılmamış hiçbir bilgi paylaşılmayacaktır. Videolarımızı izlerken kendi beden sınırlarınızı her zaman hatırlamanızı ve kendinizi hiçbir hareket için zorlamamızı dileriz. Videolarımızın altında açıklama bölümünde yazan Uyarı bölümlerini okuduktan sonra videolarımızı izlemeye başlayanız. Nefis bir hayatın kapılarının açılması niyetiyle…

UYARI! Bu çalışmayı bir kaç defa denedikten sonra size iyi gelmediğini düşünüyorsanız tekrarlamayınız. Lütfen kendinizi zorlamayınız. Hamile kalmak istiyorsanız ya da hamile iseniz bu çalışmayı yapmayınız.