STRESE, DEPRESYONA VE ANKSİYETEYE İYİ GELEN YOGA DERSİ

ing. YOGA FOR STRESS, ANXIETY, DEPRESSION RELIEF

Günlük yaşantımızda hepimizin karşılaşmasının olası olduğu stres, anksiyete ve depresyona çok iyi gelen bir Yoga dersi hazırladık. Bedeninizden tüm stresi uzaklaştıracak, yaşam arzunuzu arttıracak, keyif ve hazzınızı arttıracak, rahat uyumanızı sağlayacak, zihninizi sakinleştirecek ve hatta uyku probleminizi gidermeye yardımcı olacak nefis bir Yoga dersini sevgi ile sunarız. Dilerseniz her gün bile yapabilirsiniz. Kendiniz gözlemleyin nasıl geliyor? İyi gelmediğini tekrar tekrar gözlemliyorsanız çalışmaya bir süre ara verebilirsiniz. Sadece stres, anksiyete ve depresyon hissedenler değil herkes bu uygulamayı keyifle yapabilir. Başlangıç seviyesi bir ders olduğu için gönül rahatlığı ile ilk defa Yoga yapıyor olsanız da bu dersi yapabilirsiniz. Sevgi ile bu yolda birlikte olduğumuz için teşekkürler. Kanalımızda Yoga videoları ve sağlıklı yaşama dair videolar yer alacaktır.

Deneyimlenmemiş ve araştırılmamış hiçbir bilgi paylaşılmayacaktır. Videolarımızı izlerken kendi beden sınırlarınızı her zaman hatırlamanızı ve kendinizi hiçbir hareket için zorlamamızı dileriz. Videolarımızın altında açıklama bölümünde yazan Uyarı bölümlerini okuduktan sonra videolarımızı izlemeye başlayanız. Nefis bir hayatın kapılarının açılması niyetiyle…

UYARI! Bu çalışmayı bir kaç defa denedikten sonra size iyi gelmediğini düşünüyorsanız tekrarlamayınız. Lütfen kendinizi zorlamayınız. Hamile kalmak istiyorsanız ya da hamile iseniz bu çalışmayı yapmayınız.