YOGA DERSLERİ

Yoga derslerimiz her seviyeye uygundur. Daha önce Yoga deneyimlememiş herhangi bir spor yapmamış herkes tüm derslere katılabilir. Yoga derslerindeki duruşların, hareketlerin yani Yoga asanalarının (duruş) her seviyeye uygun aşamaları vardır. Bizim derslerimizde kişinin yaşı, tecrübesi, sağlık durumu, deneyimi ve pratiğe düzenli devamı göz önünde bulundurularak derslerde bu hareketlerin aşama aşama hepsi gösterilmekte ve öğrenci daima gözlemlenerek takip edilmektedir.

Ders içerikleri ve hangi yoga pratiklerinin yapıldığıyla bilgi almak için neler yapıyoruz? sayfamızı inceleyiniz.

DERSLER GÜN SAAT AÇIKLAMA
BAŞLANGIÇ-ORTA SEVİYE YOGA PAZARTESİ 19.30-20.45 Her seviyeye uygundur. Deneyimi olmayan herkese açıktır.
ORTA VE İLERİ SEVİYE YOGA SALI 19.30-20.45 Her seviyeye uygundur. Deneyimi olmayan herkese açıktır.
Orta ve ileri seviye pozların başlangıç seviyeleri deneyimi ve pratiği olmayan herkese gösterilerek dersin akışı tüm seviyelere uygun ayarlanmaktadır.
YİN YOGA-YOGA TERAPİ-DEEP STRECHING PERŞEMBE 18.30-19.30 Her seviyeye uygundur. Deneyimi olmayan herkese açıktır. Bu ders türleri ay içerisinde farklı günlerde uygulanmaktadır. Ayrıca bazı derslerde Yoga Terapi ve Yin Yoga aynı ders içinde uygulanmaktadır.
YİN YOGA-YOGA TERAPİ-DEEP STRECHING PERŞEMBE 19.50-20.50 Her seviyeye uygundur. Deneyimi olmayan herkese açıktır. Bu ders türleri ay içerisinde farklı günlerde uygulanmaktadır. Ayrıca bazı derslerde Yoga Terapi ve Yin Yoga aynı ders içinde uygulanmaktadır.
POLE DANS CUMARTESİ – PAZAR Özel Her seviyeye uygundur. Deneyimi olmayan herkese açıktır. Eğitmen ile günler ve saatler belirlenmektedir. Şimdilik sadece hafta sonları dersler yapılmaktadır.
1. Grup 2. Grup
PAZARTESİ 19.30-20.45 SALI 19.30-20.45
PERŞEMBE 18.30-19.30 PERŞEMBE 19.50-20.50

DERSE GELMEDEN ÖNCE:

  • Herhangi bir fiziksel ve psikolojik rahatsızlık mutlaka derslere başlamadan eğitmen ile görüşülmelidir.
  • Herhangi bir rahatsızlığı olan ve doktor onayı gerektiren durumlarda doktorunuz ile görüşüp Yoga yapacağınız konusunda bilgilendirme yapıp doktorunuzdan sözel onay almanız önemlidir.
  • Hamile yogasına uygun derslerimiz farklı günlerde düzenlenmektedir. Hamile yogasına katılmadan önce, hamileliğinizin durumunu ve hamile yogasıyla ilgili bilgileri önceden eğitmenimizle mutlaka görüşün.
  • Derslere gelmeden 2 saat öncesinde yeme içme işlerinin mutlaka tamamlanması gerekmektedir. Aksi durumda mide bulantısı, karında rahatsızlık vb. sıkıntılar olabilmektedir. Eğer açlığa dayanamayan bir bünye iseniz, bir meyve, kuruyemiş gibi ufak atıştırmalıkları son bir saat kala az miktarda tüketebilirsiniz.
DERSLER KAYIT PERİYODU DERS SAYISI NAKİT ÜCRET ONLINE ÖDEME
BAŞLANGIÇ SEVİYESİ YOGA
ORTA VE İLERİ SEVİYE YOGA
YİN YOGA
YOGA TERAPİ
DEEP STRECHING
Tek ders 1 ders 80 ₺
Hemen Öde
Aylık 4 ders 280 ₺
Hemen Öde
8 ders 350 ₺
Hemen Öde
3 Aylık 12 ders 750 ₺
Hemen Öde
24 ders 975 ₺
Hemen Öde
POLE DANS Özel Ders/Tek Kişi 10 ders 2250 ₺ Nakit
Özel Ders/Tek Kişi 20 ders 4000 ₺ Nakit
YOGA Özel Ders/Tek Kişi 10 ders 2000 ₺  
Hemen Öde
Özel Ders/Tek Kişi 20 ders 3600 ₺ Nakit

Ücretlendirme:

Aylık ödemeler 4 hafta katılım olarak düşünülmüştür. 5.haftada katılım için ödeme yenilenmelidir. Bu 4 haftalık süreçte gelmediğiniz derslerin hakları yanmaktadır. Ancak 4 haftalık süre dolmadan dilerseniz diğer grubun derslerine (yer olması durumunda) katılabilirsiniz.
Ayrıca yine yer olması durumunda ek pratik yapmak isteyen herkes diğer grubun derslerine ücretsiz katılabilir.

Tek ders için gelmeden önce mutlaka iletişime geçilmelidir. Yer uygunluğu varsa alınmaktadır.

Nefis derslerde buluşmak dileğiyle
Sevgilerimle
Gözde Yalçınkaya