Dil Sıyırıcı Nedir ve Neden Kullanmalıyız?

Sabahları kalktığımızda bir kaç saniyeyi dilimizi temizlemeye ayırırsak hayatımızda müthiş bir sağlıksal gelişime adım atmış oluruz. Nasıl mı?

Sabah yataktan kalkıp banyoya geliriz. Yüzümüzü yıkadıktan hemen sonra Dil Sıyırıcımız ile dilimizi bir güzel temizleriz. Güne, bakterilerden arınmış, ağız kokusu azalmış ve hijyenik, mis gibi bir ağız ile başlarız. Artık yemeklerin tadları bile daha güzel gelir.

Uyku esnasında dilimizin üzerinde bakteriler ve diğer koku yapıcı maddeler birikerek uyku süresi boyunca bir tabaka oluştururlar. Bu maddeler diş fırçası ile yok olmaz. Aynı zamanda kötü koku oluşur ve yutulduğunda vücutta toksik etki yaparlar. İşte bu durumda Dil Sıyırıcı ulaşılması güç bölgelere ulaşarak etkin bir şekilde bu maddeleri ve bakterileri dilden arındırır.

Bu bir kaç saniyelik uygulamayı günlük hayatınızın bir parçası haline getirip, sağlıklı yaşama bir adım daha atmanızı dileriz…

Nereden Bulabiliriz?

Bir sürü internet sitesinden, eczanelerden, bazı aktarlardan ve organik pazarlardan Dil Sıyırıcı ürününü temin edebilirsiniz.

Uygulama Şekli

Sabah kalkar kalkmaz yüzünüzü yıkadıktan hemen sonra kullanmalısınız. Dilinizi dışarı doğru uzatıp Dil Sıyırıcıyı ağzınızın hafif içine doğru yönlendirip, dilinizin üzerine hafif bir baskı uygulayarak dışarıya doğru dilinizin üzerinde oluşan tabakayı sıyırın. Daha sonra Dil Sıyırıcıyı yıkayın. Bunu 3 kez tekrarlayın. Başta farklı bir hissiyat olabilir ancak kullanmaya devam ettikçe alışacaksınız.